No i spełniło się pierwsze marzenie


No i stało się za mąż wyszłam. Tak jak zapowiadałam zadziało się to w Bieszczadach, w przepięknym (dziś już ) kościele – dawniej była to cerkiew. W ten oto sposób spełniło się jedno z moich marzeń z Bieszczadami w tle. Od dziecka marzyłam o tym, że ślub wezmę właśnie w Bieszczadach, w małym urokliwym koście, w gronie najbliższej rodziny i prawdziwych przyjaciół.
A Ci nie zawiedli. Niektórzy musieli pokonać ponad 2500 km, ale dotarli! I za to im bardzo dziękujemy. Dziękujemy również Księdzu Proboszczowi z Czarnej, który odprawił dla nas przepiękną mszę. Z pewnością będziemy ją pamiętać do końca życia.
No więc, mam już wspaniałego męża, z którym wzięłam ślub właśnie w Bieszczadach. Teraz pozostaje mi zrealizować moje największe marzenie, tj. zamieszkać w Bieszczadach.
3majcie kciuki!

6 komentarzy:

 1. życzę długiego i szczęśliwego życia ...razem:)no i aby spełniło się Twoje marzenie o zamieszkaniu, wraz z mężem, w Bieszczadach:)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne gratulacje. Życzę Wam długiego, szczęśliwego, wspólnego życia. I spełnienia marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z całą pewnością to był piękny ślub:-) Ksiądz Proboszcz z Czarnej głosi piękne kazania i swoją osobą uświetnia każdą uroczystość. Życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia - koniecznie w Bieszczadach!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego i przy okazji moje uznanie co do Twojego bloga. Zapraszam do mnie www.poludnie-polnoc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam chciał bym serdecznie polecić wam wszystkim domek do wynajęcia. Domek Sewerynówka to położony w Szczawnicy przy ulicy Staszowej 6, śliczny domek wyposażony w 2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 4 osobowy,jadalnia dla 8 osób, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem ale również z wanną. Po za domem możecie skorzystać z altanki oraz kamiennego grilla. Za nie wygórowaną cenę jaką jest 399 zł na tygodniu oraz 449 w weekend, otrzymujemy naprawdę świetne warunki. Można sobie również dokupić do tego śniadanie wraz z obiadokolacją za cenę 30 zł lub śniadanie obiad i kolacje za cenę 40 zł od osoby. Jeżeli się ktoś z was wybiera w tamte rejony serdecznie polecam się tam udać, byłem i wiem że warto.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...