Tak na szybko

Udało się i na tydzień zawitałam w Bieszczady. Radość me serce rozpiera. Szczęśliwam okrutnie! Poza tym, że na zmianę trochę pada a trochę leje, roboty mam po pachy. Święto się szykuje. Maryśkoo i Władek złote wesele obchodzić będą. 50 lat razem!

Od początku tygodnia sukcesywnie zwozimy do chałupy wszystko co się da. Pieczemy, gotujemy, pierzemy, myjemy sprzątamy i nie wiem co jeszcze... W między czasie Maryśkowee, wytresowane zresztą krowy dokuczają (z częstotliwością 2 razy dziennie) sąsiadce wyjadając jej z ogródka. Nam zresztą też! Np. dziś w nocy pod naszym oknem jedna z nich postanowiła śpiewać. Tak okropnie zawodziła, że dopiero rozmowa nocna pomogła.A tu trochę zdjęć okolicy, zrobionych właśnie tak na szybko :)
Aha i jeszcze jedno. Pozdrawiam dwóch przemiłych panów policjantów z Ustrzyk, którzy dziś oszczędzili mnie i mandatu za parkowanie na zakazie nie wlepili :)4 komentarze:

 1. Ech, choć kilka dni tam być:)
  Przynajmniej zdjęcia sobie obejrzę ...
  A Jubilatom życzę dalszych lat w szczęściu i miłości!

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja wyjeżdżam w niedzielę. Trochę się boję dalekiej drogi ale ciszę się na sam pobyt. Zobaczę Polskę, której nigdy nie widziałam. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Okolica przepięna! Jak to w Bieszczadach :) Całych:) Uroczych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam chciał bym serdecznie polecić wam wszystkim domek do wynajęcia. Domek Sewerynówka to położony w Szczawnicy przy ulicy Staszowej 6, śliczny domek wyposażony w 2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 4 osobowy,jadalnia dla 8 osób, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem ale również z wanną. Po za domem możecie skorzystać z altanki oraz kamiennego grilla. Za nie wygórowaną cenę jaką jest 399 zł na tygodniu oraz 449 w weekend, otrzymujemy naprawdę świetne warunki. Można sobie również dokupić do tego śniadanie wraz z obiadokolacją za cenę 30 zł lub śniadanie obiad i kolacje za cenę 40 zł od osoby. Jeżeli się ktoś z was wybiera w tamte rejony serdecznie polecam się tam udać, byłem i wiem że warto.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...