Olaboga!

Nie wiem o co chodzi ale moje przeglądarki zbiesiły się i nawet z Google Chrome nie mogę zamieszczać komentarzy. Nie rozumiem o co chodzi, wygląda na to, że w Bloggerze jest problem z dodawaniem komentarzy z laptopów. Wiem, bo znam inne osoby, które mają ten sam problem.

Ale do rzeczy, bo nie o Bloggerze miało być. Ubolewam nad brakiem tej możliwości bo nie mogę Wam napisać ciepłego słowa, a w szczególności nie mogę podziękować Damurek za wyróżnienia.
Nie mogę w komentarzu, ale mogę tu i oto właśnie bardzo dziękuję. Jest mi niezmiernie miło i z dumą owe wyróżnienia prezentuję.

Wiem, że zgodnie z tradycją powinnam przekazać je dalej, ale uczynię to później. Dziś mam na to zbyt mało czasu.

1 komentarz:

  1. Witam chciał bym serdecznie polecić wam wszystkim domek do wynajęcia. Domek Sewerynówka to położony w Szczawnicy przy ulicy Staszowej 6, śliczny domek wyposażony w 2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 4 osobowy,jadalnia dla 8 osób, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem ale również z wanną. Po za domem możecie skorzystać z altanki oraz kamiennego grilla. Za nie wygórowaną cenę jaką jest 399 zł na tygodniu oraz 449 w weekend, otrzymujemy naprawdę świetne warunki. Można sobie również dokupić do tego śniadanie wraz z obiadokolacją za cenę 30 zł lub śniadanie obiad i kolacje za cenę 40 zł od osoby. Jeżeli się ktoś z was wybiera w tamte rejony serdecznie polecam się tam udać, byłem i wiem że warto.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...