Zwierzęta w Bieszczadach

Jakie zwierzęta można spotkać w Bieszczadach? Pewnie niedźwiedzie, wilki, orły, sokoły i inne takie (które widziałam w muzeum), ale ja ich nie spotkałam. Spotkałam jednak:

daniele na łowisku

koguta, kotka i kawałek krowy w stajni

całe krowy, też

bociana na kominie

wylegujące się owce

oraz rybę w wodzie
3 komentarze:

  1. daniele są super

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wyobrażam sobie takiego spotkania z danielem :) Super dosłownie. One są tak nieziemsko sympatyczne że szok. Bym go zagłaskał na śmierć chyba gdyby pozwolił tylko hehe :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam chciał bym serdecznie polecić wam wszystkim domek do wynajęcia. Domek Sewerynówka to położony w Szczawnicy przy ulicy Staszowej 6, śliczny domek wyposażony w 2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 4 osobowy,jadalnia dla 8 osób, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem ale również z wanną. Po za domem możecie skorzystać z altanki oraz kamiennego grilla. Za nie wygórowaną cenę jaką jest 399 zł na tygodniu oraz 449 w weekend, otrzymujemy naprawdę świetne warunki. Można sobie również dokupić do tego śniadanie wraz z obiadokolacją za cenę 30 zł lub śniadanie obiad i kolacje za cenę 40 zł od osoby. Jeżeli się ktoś z was wybiera w tamte rejony serdecznie polecam się tam udać, byłem i wiem że warto.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...